Wielki sukces policjantki z Grójca. Justyna Kozdryk zdobyła srebrny medal na Mistrzostwach Europy w podnoszeniu ciężarów

OPRAC.:
Aleksandra Szymańska
Policjantka z Grójca ze srebrnym medalem na Mistrzostwach Europy w podnoszeniu ciężarów. Facebook/Justyna Kozdryk
Justyna Kozdryk, na co dzień pracująca w Komendzie Powiatowej Policji w Grójcu uczestniczyła w Mistrzostwach Europy w podnoszeniu ciężarów, z których wróciła ze srebrnym medalem, wyciskając sztangę o ciężarze 95 kilogramów.

Justyna Kozdryk, policjantka z Grójca, zdobyła srebrny medal podczas Mistrzostw Europy w podnoszeniu ciężarów

Ciężko zliczyć, który to już tytuł dla Justyny Kozdryk. Paraolimpijka, związana z radomskim klubem wciąż imponuje. Tym razem wzięła udział w Otwartych Mistrzostwach Europy IPC Para Pawerlifting Tibilisi 2022 w wyciskaniu sztangi leżąc klasycznie i w swojej kategorii zajęła imponujące drugie miejsce z wynikiem 95 kilogramów

Jest to już kolejny tytuł sztangistki w karierze. Pracująca w Komendzie Powiatowej Policji w Grójcu zawodniczka zawsze startuje w swojej kategorii wagowej - 47 kilogramów. Ma już na swoim koncie 10 złotych i 4 srebrne medale z mistrzostw świata w wyciskaniu leżąc oraz 3 srebrne medale z mistrzostw świata dla niepełnosprawnych. Ponadto może się pochwalić srebrnym i brązowym medalem, które wywalczyła na Igrzyskach Paraolimpijskich (Pekin 2008 i Tokio 2021) w podnoszeniu ciężarów. Oprócz tego ma jeszcze 6 złotych i 1 srebrny medal z mistrzostw Europy w wyciskaniu leżąc.